اگر قصد انجام کراتین مو را دارید اول به این نکات توجه کنید

Wash ‘n Blow dry

اگر برای لخت و براق شدن موهایتان روش کراتین مو را انتخاب کردید بهتر است همه چیز را در مورد کراتین مو بدانید . امروز با وجود مواد و دستگاه هایی که در سالن های آرایشی و زیبایی وجود دارند صاف شدن موها دیگر ارزوی محال نیست .

با پیشرفت دنیای مد و زیبایی و بکار بردن رنگ موهای مختلف همچنین استفاده مداوم از اتوهای مو و سشوار میزان آسیب رساندن به موها نیز به حداکثر رسیده است . طبیعتا در چنین شرایطی کراتین مو می تواند راهگشای مشکلات به وجود آمده در ساختار بهم ریخته ، آسیب دیده و خشک شده مو را بهبود بخشد و همچنین میزان رطوبت موجود در موهای شما را بالا ببرد .

این روزها استفاده نکردن از رنگ موهای مختلف و همچنین اتوهای مو و بابلیس و سشوار اجتناب ناپذیر است پس باید هر از چند گاهی پس از استفاده مدام از این محصولات مجددا حال موهای خود را به کمک کراتین مو خوب کنیم . کراتین مو ماده کراتین را به موهای شما تزریق می کند در واقع کراتین ماده ای است که بطور طبیعی در موهای انسان ها و حیوانات نیز وجود دارد و هرچه میزان ان بیشتر باشد موها نرم تر و صاف تر و هرچه میزان ان کمتر باشد موها فر و مجعد میشود . پس در نظر داشته باشید هر زمان که اسیب موها به قدری شد که احساس کردید موها دیگر ساختار قبل را ندارد میتوانید از روش های درمانی کراتین مو استفاده کنید البته روش های دیگری نیز برای صاف کردن موها وجود دارد اما هیچکدام از این روش ها خاصیت درمانی و احیای کراتین مو را ندارد و کاملا شیمیایی هستند ، کراتین مو تنها روش موجود می باشد که نه تنها شیمیایی نیست بلکه خاصیت درمانی و احیا موها را نیز داراست . کراتین پروتئین اساسی موجود در موهاست که باعث درخشش و صاف شدن مو ها می شود ، اگر شما موهای فر یا وز دارید کراتین موجود در موهایتان به اندازه کافی نمی باشد در نتیجه عدم وجود کراتین کافی سبب وز شدن موها می شود . کراتین در سیستم بدن انسان ، در موها ، پوست و ناخن موجود است . برخی از انواع کراتین فعالیت های حیاتی سلول ها مثل تولید پروتئین و رشد سلولی را تنظیم می کنند . دو نوع پروتئین کراتین وجود دارد : آلفا کراتین و بتا کراتین . کراتین موجود در پوست و موی انسان از نوع آلفا کراتین است . کراتین در مو به دلیل وجود سیستئین نوعی امینو اسید حاوی گوگرد شناخته می شود ، موی انسان حدودا چهارده درصد سیستئین در خود دارد .

هدف از این روش درمانی بازیابی نواحی اسیب دیده مو با ماده ای که مو از ان ساخته شده است یعنی کراتین . کراتین پروتئینی قوی است که ماده اصلی برای محافظت و استحکام مو می باشد و با افزایش سن و استفاده از مواد شیمیایی درصد ان در مو کاهش پیدا می کند . کراتین مو به سادگی این پروتئین از دست رفته را به مو باز میگرداند . اضافه کردن یک لایه پروتئین به موها به ان ها استحکام و ارامش می بخشد و از طرفی کار با موها را راحت تر می کند .

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.