صاف کردن مو به روش کراتینه کردن موها و مزایای آن

موهای خشک

هیچکس دوست ندارد موهای وز داشته باشد که به سختی شانه میشوند ، حتما میدانید که زیبایی و آراستگی برای خانوم ها بسیار حائز اهمیت است . همه ی ما دوست داریم موهایی جذاب و زیبا داشته باشیم به همین دلیل به دنبال روش های درمانی برای بهبود شرایط موها میگردیم . زمانی که به صورت یک خانوم نگاه می‌کنید اولین چیزی که به چشم بخورد و جلب توجه میکند داشتن موهای سالم و زیباست . در حال حاضر خانوم ها علاقه زیادی به صاف کردن موهایشان دارند بخاطر همین برای خلاص شدن از موهای فر و وز به سراغ کراتینه می‌روند ، وجود این پروتئین در موها باعث صاف شدن و درخشندگی بالای موهای شما عزیزان میشود . زمانی ک از روش های اشتباهی و مواد نامرغوب برای رنگ کردن موهای خود استفاده میکنید از رنگ موی شما کدر شده و یا ظاهر آن بعد از مدتی وز وزی خواهد شد .ابن روش هم جنبه درمانی دارد و هم ظاهر مو را تا حد چشمگیری تغییر میدهد . پس کراتینه مو اگر با بهترین مواد و اصولی انجام شود نه تنها بد نیست بلکه فواید زیادی برای موهای شما عزیزان دارد ،

از جمله :
1 مناسب برای انواع مو کراتینه مو روشی است که برای انواع جنس مو مورد استفاده قرار میگیرد ، فرقی نمیکند که موهای شما مجعد باشد یا فر ، صاف باشد یا حتی حالت دار و رنگ شده باشد یا نه ، در هر صورت میتوانید کراتین مو انجام دهید و از مزایای آن بهره مند شوید .

2 بدون‌ آسیب برای مو
بر خلاف روش های سنتی صاف کردن مو ، این روش هیچگونه آسیب دائمی به موها نمی‌زند .


3 حالت دهی آسان وقتی موهای خود را کراتینه میکنید ، حالت دهی به آنها راحت تر میشود و موها به آسانی حالت میگیرند . هنگام کراتین کردن استفاده از اقلام حرارتی مانند اتو و سشوار به حداقل می‌رسد در نتیجه ، موهای شما در معرض آسیب کمتری در برابر حرارت قرار میگیرد .

4 تأثیرگذاری فوق العاده
فرقی نمیکند موها چقدر فر و وز باشند ، با کراتینه ، موهایی نرم و صاف و براق خواهید داشت و این روش بسیار تأثیرگذار است .

5 مراقبت های کمتر و آسانتر
با کراتینه کردن مراقبت از موها بسیار راحت میشود ، دیگر لازم نیست مدت زمان طولانی را صرف رسیدگی به موهای خود بکنید .


6 بهبود کیفیت ساختار مو
این روش ، باعث پر شدن حفره های ساقه مو با کراتین میشود . در نتیجه , موهای شما ساختار و بافتی نرم تر پیدا می‌کند و میزان وز شدن موها تا حد قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند .


7 بدون عوارض جانبی
کراتینه روشی است که تا کنون هیچگونه عوارض جانبی قابل توجه و اثبات شده ای برای آن گزارش نشده است .


8 شانه کردن راحت تر موها
بعد از کراتین مو ، موهایتان به راحتی شانه می‌شود و به راحتی میتوانید آن را حالت دهید و تا مدت ها نیاز به استفاده از محصولات نرم کننده ندارید .


9 مناسب برای زنان و مردان
هم زنان و هم مردان می‌توانند از مزایای کراتین درمانی بهره مند شوند و این روش هیچ محدودیتی ندارد . اگر میخواهید موهای براق و صاف داشته باشید ، فارغ از اینکه چه جنسیتی دارید ، میتوانید از این روش استفاده کنید .


10 تقویت موها
موادی که برای کراتینه مورد استفاده قرار میگیرند ، سرشار از ویتامین های مورد نیاز مو هستند . استفاده از این مواد نه تنها باعث از بین رفتن وز مو میشود بلکه ساقه مو را تقویت می‌کند .


11 احیای موی سر
کراتینه ، علاوه بر صافی و درخشندگی بالایی که به موهای شما هدیه میدهد ، خاصیت درمانی و احیا نیز دارد . اگر موهایتان در اثر استفاده مداوم از مواد شیمیایی دمیج شده ، کراتینه به آسانی تار موهای آسیب دیده شما را درمان میکند .

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.